Naujienos

Ateities verslas: žalias ir inovatyvus

Lapkričio 12 d. Lietuvoje oficialiai startavo „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ programa, siekianti paskatinti Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimą žaliųjų pramonės inovacijų ir informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srityse. Programai įgyvendinti yra skirta 14 mln. eurų iš 2014-2021 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšų.

Programą administruojančios Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vadovas Ričardas Valančiauskas renginio metu dalyviams pristatė programą, konkurso sąlygas bei plačiau kalbėjo apie programos įgyvendinimo metu skiriamas investicijas. „Investicijos skirtos sumažinti socialinius ir ekonominius skirtumus tarp šalių partnerių, taip pat jų viduje. O svarbiausia, kad investicijos palengvina bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Norvegijos”,- sakė R. Valančiauskas.


Programa prisidės prie naujų aplinkai palankių ir IRT produktų/ technologijų kūrimo ir komercinimo bei prie rinkoje egzistuojančių inovatyvių technologijų, skatinančių gamtos išteklių tausojimą ir mažinančių neigiamą poveikį aplinkai, diegimo. Taip pat, programa bus siekiama padidinti įmonių verslumo įgūdžius.

Programos “Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ atidarymo renginyje dalyvavę Norvegijos ir Lietuvos verslo atstovai pristatė savo patirtis ir sėkmės istorijas, kurios galėtų praversti norintiems dalyvauti programoje.

Plačiau apie programą

Media galerijos

Bendraukime