Naujienos

Startuoja nauja Norvegijos verslo partnerysčių priemonė

Norvegija yra svarbi Lietuvos verslo partnerė. Siekiant stiprinti Lietuvos ir Norvegijos įmonių bendradarbiavimą Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pradeda įgyvendinti naują 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų dvišalio bendradarbiavimo fondo lėšomis finansuojamą verslo partnerysčių priemonę, kuri yra skirta padėti Lietuvos įmonėms rasti partnerius Norvegijoje.

Jeigu ieškote partnerių Norvegijoje bendriems projektams įgyvendinti, kuriate inovatyvius produktus ar technologijas, norite didinti gamybos ir pramonės sektorių efektyvumą ir našumą sprendimais, nedarančiais žalos gamtai, ar siūlote informacinėmis technologijomis paremtus sprendimus, MITA naujai paskelbta Norvegijos verslo partnerysčių priemonė yra kaip tik Jums.

MITA siūlo kelionių išlaidų kompensavimą įmonėms, kurios planuoja keliones, susijusias su partnerių paieška, galimiems dvišaliams projektams pagal Verslo plėtros, inovacijų ir MVĮ programą įgyvendinti arba ketina vystyti jau esamas partnerystes:

 

  • dalyvavimą dvišaliuose partnerių paieškos renginiuose, nes tai puiki galimybė pristatyti savo įmonę potencialiems partneriams,
  • individualius vizitus į įmones, kurie skirti renginio metu užmegztoms partnerystėms palaikyti arba naujoms kurti.

Pirmas partnerių paieškos renginys – „Žaliosios pramonės inovacijos ir IT“ (“Green Industry Innovation and ICT Conference and Matchmaking“) vyks š. m. kovo 19 d. Osle.

Net 25 Lietuvos įmonės, ieškančios partnerių bendriems projektams įgyvendinti, turės unikalią galimybę renginio metu užmegzti naudingų kontaktų ir susitikti tiesiogiai su panašiose sektoriuose veiklą vystančiais verslininkais iš Norvegijos.

Paraiškos dėl dalyvavimo „Žaliosios pramonės inovacijos ir IT“ renginyje turi būti pateiktos per E. mokslo vartai  iki š. m. kovo 1 d.

Išsamią informaciją apie programos  „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ kvietimą teikti paraiškas dėl paramos kelionių išlaidoms kompensuoti rasite čia.

Kontaktai pasiteirauti:

Ina Sinkevičiūtė, Norvegijos finansinio mechanizmo grupės vadovė

Tel. 8 5 212 7431, el. p. ina.sinkeviciute@mita.lt

Media galerijos

Bendraukime